English

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA
Czy wolno przyjeżdżać ze zwierzętami?

Tak, jest to możliwe. Prosimy o wcześniejsze uzgodnienie.Czy mogę wynająć domek w okresie zimowym?

Tak. Domek jest całoroczny. W zimie jest ogrzewany kominkiem.Czy w pobliżu są sklepy gdzie można kupić jedzenie?

Tak. Można pieszo dojść do sklepu spożywczego (Na Zakręcie) na głównej ulicy.Czy domek jest na odludziu?

Domek znajduje się w cichej i spokojnej miejscowości (ok. 200 mieszkańców), blisko lasu (10m) oraz rzeki Wierzyca (50m).W jaki sposób dostanę klucze od domku?

Osobiście zostaną Państwo przywitani w dniu przyjazdu. Wówczas przekażemy klucze.Czy możecie zorganizować kogoś, kto odbierze mnie z lotniska z Rębiechowa z Gdańska?

Tak. Prosimy skontaktować się z nami wcześniej w celu uzgodnienia szczegółów.Co z naprawami? Na przykład, jeśli zepsuje się gniazdko elektryczne?

Właściciel jest odpowiedzialny za wszystkie wewnętrzne i zewnętrzne naprawy. Gość pokrywa koszty jedynie w przypadku zepsucia lub napraw wynikających z zaniedbania lub niewłaściwego używania.Co należy ze sobą przywieźć?

Należy przywieźć ze sobą artykuły, które się zużywają, ponieważ nie są one elementem wyposażenia domków.Czy w dniu wyjazdu należy posprzątać domek?

Nie. Sprzątanie końcowe jest zawarte w cenie wynajmu! Prosimy tylko o odstawienie wszystkich sprzętów na miejsce, opróżnienie suszarki od naczyń, wyrzucenie śmieci i opróżnienie grilla z popiołu.Czy obowiązuje opłata klimatyczna?

Nie, nie obowiązuje żadna opłata klimatyczna.Jaka jest minimalna długość pobytu?

Minimalna długość pobytu wynosi 2 noce.Czy jest dostępny kierowca z samochodem, który mógłby mnie zawieść w różne miejsca, np. nad jezioro, do Kościerzyny,
do Wdzydz Kiszewskich?

Tak, jest to możliwe. Na miejscu omówimy szczegóły.W jakich dniach można przyjeżdżać?

Czekamy na Gości każdego dnia w roku!